1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

Досягнення випускника кафедри в галузі "Інтелектуальна власність"

 

3 листопада в 214 ауд. відбувся тематичний семінар «Перспективи працевлаштування студентів» кафедри конструювання верстатів та машин. На семінарі були присутні стунденти 5-6 курсу напрямку «Інтелектувальна власність» та всі бажаючі студенти з молодших курсів механіко-машинобудівного інституту. Активну участь в семінарі прийняли викладачі кафедри, особливо ті, хто читають дисципліни зі спеціалізації «Інтелектуальна власність». В семінарі прийняв участь випускник кафедри Гончаренко Олександр, що в 2013 році закінчив механіко-машинобудівний інститут, спеціалізацію «Інтелектуальна власність». Олекандр поділився цікавим досвідом створення власного стартапу.

 

 

 

Після закінчення університету, Олександр започаткував стартап по пошуку порушень та захисту прав інтелектуальної власності в мережі інтернет. Задача стартапа полягає в моніторингу порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет з використанням пошукових систем та власного унікального алгоритму. Взаємодія з клієнтами полягає в наступному: відслідковується певний контент і, якщо наявні порушення, вони фіксуються та відправляються у звіті замовнику. Основний акцент робиться на необхідності саме постійного моніторингу. Для захисту інтелектуальних прав власника контента використовуються безкоштовні, відкриті для використання сервіси. В результаті, за 2 роки роботи, співпрацювали з більш ніж 20-ма фірамми, серед яких такі як Tech Spirit або ТВ-шоу «Орел и Решка» . В процесі пошуку клієнтів було відправлена пропозиція про співпрацю з Starlight Media в форматі «медіа-холдінг-фізична особа». В результаті переговорів було затверджено співпрацю в форматі «медіа-холдінг-фізична особа» в рамках вже існуючого в Starlight Media центру моніторингу контенту. Безумовно, започаткований Олександром стартап має великі перспективи та потенціал розвитку, так як рівень порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет в Україні та странах СНГ дуже високий в порівнянні з Європейськими країнами.

 

В обговоренні прийняли участь викладачі, студенти. В основному цікавили наступні питання: скільки людей в команді Олександра? Чому краще співпрацювати з Європейськими компаніями? На якому рівні необхідно володіти іноземними мовами для співпраці з іноземними компаніями? Всі охочі задали питання, на які Олександр дав відповіді. Подібні семінари значно розширюють світогляд майбутніх випускників кафедри за спеціалізацією «Інтелектуальна власність» та, безумовно, є важливими для їх становлення як професіоналів в сучасному світі.

 

 

Comments:

Add comment


Security code
Refresh

Розсилки

Нова інформація

На шляху співробітництва та інноваційного розвитку
17.11.2017 | 
На шляху співробітництва та інноваційного розвитку На запрошення... Read more...
День відкритих дверей
08.11.2017 | 
День відкритих дверей ММІ відбудеться 18.11.2017 о 12:00 у головному... Read more...
Запрошення
08.11.2017 | 
Шановні колеги! 9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні264
mod_vvisit_counterВчора286
mod_vvisit_counterЦього тижня1622
mod_vvisit_counterМинулого тижня2349
mod_vvisit_counterЦього місяця9459
mod_vvisit_counterМинулого місяця10035
mod_vvisit_counterВсього355831

На сайті (за останні 20 хв.): 4
Ваш IP: 54.80.169.119
Зараз: 2017-11-24 15:48

Heidenhain

  • Банер