1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

Досягнення випускника кафедри в галузі "Інтелектуальна власність"

 

3 листопада в 214 ауд. відбувся тематичний семінар «Перспективи працевлаштування студентів» кафедри конструювання верстатів та машин. На семінарі були присутні стунденти 5-6 курсу напрямку «Інтелектувальна власність» та всі бажаючі студенти з молодших курсів механіко-машинобудівного інституту. Активну участь в семінарі прийняли викладачі кафедри, особливо ті, хто читають дисципліни зі спеціалізації «Інтелектуальна власність». В семінарі прийняв участь випускник кафедри Гончаренко Олександр, що в 2013 році закінчив механіко-машинобудівний інститут, спеціалізацію «Інтелектуальна власність». Олекандр поділився цікавим досвідом створення власного стартапу.

 

 

 

Після закінчення університету, Олександр започаткував стартап по пошуку порушень та захисту прав інтелектуальної власності в мережі інтернет. Задача стартапа полягає в моніторингу порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет з використанням пошукових систем та власного унікального алгоритму. Взаємодія з клієнтами полягає в наступному: відслідковується певний контент і, якщо наявні порушення, вони фіксуються та відправляються у звіті замовнику. Основний акцент робиться на необхідності саме постійного моніторингу. Для захисту інтелектуальних прав власника контента використовуються безкоштовні, відкриті для використання сервіси. В результаті, за 2 роки роботи, співпрацювали з більш ніж 20-ма фірамми, серед яких такі як Tech Spirit або ТВ-шоу «Орел и Решка» . В процесі пошуку клієнтів було відправлена пропозиція про співпрацю з Starlight Media в форматі «медіа-холдінг-фізична особа». В результаті переговорів було затверджено співпрацю в форматі «медіа-холдінг-фізична особа» в рамках вже існуючого в Starlight Media центру моніторингу контенту. Безумовно, започаткований Олександром стартап має великі перспективи та потенціал розвитку, так як рівень порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет в Україні та странах СНГ дуже високий в порівнянні з Європейськими країнами.

 

В обговоренні прийняли участь викладачі, студенти. В основному цікавили наступні питання: скільки людей в команді Олександра? Чому краще співпрацювати з Європейськими компаніями? На якому рівні необхідно володіти іноземними мовами для співпраці з іноземними компаніями? Всі охочі задали питання, на які Олександр дав відповіді. Подібні семінари значно розширюють світогляд майбутніх випускників кафедри за спеціалізацією «Інтелектуальна власність» та, безумовно, є важливими для їх становлення як професіоналів в сучасному світі.

 

 

Comments:

Add comment


Security code
Refresh

Розсилки

Нова інформація

Всеукраїнська конференція "Інновації молоді - машинобудуванню"
08.06.2017 | 
У стінах кафедри "Констуювання верстатів, роботів та машин" відбулася всеукраїнська... Read more...
Тези доповідей 2017
02.06.2017 | 
Тези доповідей всеукраїнської науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ -... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні150
mod_vvisit_counterВчора146
mod_vvisit_counterЦього тижня1319
mod_vvisit_counterМинулого тижня2139
mod_vvisit_counterЦього місяця6340
mod_vvisit_counterМинулого місяця9816
mod_vvisit_counterВсього333841

На сайті (за останні 20 хв.): 1
Ваш IP: 54.224.202.184
Зараз: 2017-09-23 21:08

Heidenhain

  • Банер