1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

Досягнення випускника кафедри в галузі "Інтелектуальна власність"

 

3 листопада в 214 ауд. відбувся тематичний семінар «Перспективи працевлаштування студентів» кафедри конструювання верстатів та машин. На семінарі були присутні стунденти 5-6 курсу напрямку «Інтелектувальна власність» та всі бажаючі студенти з молодших курсів механіко-машинобудівного інституту. Активну участь в семінарі прийняли викладачі кафедри, особливо ті, хто читають дисципліни зі спеціалізації «Інтелектуальна власність». В семінарі прийняв участь випускник кафедри Гончаренко Олександр, що в 2013 році закінчив механіко-машинобудівний інститут, спеціалізацію «Інтелектуальна власність». Олекандр поділився цікавим досвідом створення власного стартапу.

 

 

 

Після закінчення університету, Олександр започаткував стартап по пошуку порушень та захисту прав інтелектуальної власності в мережі інтернет. Задача стартапа полягає в моніторингу порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет з використанням пошукових систем та власного унікального алгоритму. Взаємодія з клієнтами полягає в наступному: відслідковується певний контент і, якщо наявні порушення, вони фіксуються та відправляються у звіті замовнику. Основний акцент робиться на необхідності саме постійного моніторингу. Для захисту інтелектуальних прав власника контента використовуються безкоштовні, відкриті для використання сервіси. В результаті, за 2 роки роботи, співпрацювали з більш ніж 20-ма фірамми, серед яких такі як Tech Spirit або ТВ-шоу «Орел и Решка» . В процесі пошуку клієнтів було відправлена пропозиція про співпрацю з Starlight Media в форматі «медіа-холдінг-фізична особа». В результаті переговорів було затверджено співпрацю в форматі «медіа-холдінг-фізична особа» в рамках вже існуючого в Starlight Media центру моніторингу контенту. Безумовно, започаткований Олександром стартап має великі перспективи та потенціал розвитку, так як рівень порушень прав інтелектуальної власності в мережі інтернет в Україні та странах СНГ дуже високий в порівнянні з Європейськими країнами.

 

В обговоренні прийняли участь викладачі, студенти. В основному цікавили наступні питання: скільки людей в команді Олександра? Чому краще співпрацювати з Європейськими компаніями? На якому рівні необхідно володіти іноземними мовами для співпраці з іноземними компаніями? Всі охочі задали питання, на які Олександр дав відповіді. Подібні семінари значно розширюють світогляд майбутніх випускників кафедри за спеціалізацією «Інтелектуальна власність» та, безумовно, є важливими для їх становлення як професіоналів в сучасному світі.

 

 

Comments:

•Add comment•


•Security code•
•Refresh•

Розсилки

Нова інформація

Працевлаштування
11.06.2018 | 
Компанія ПрАТ «НВО «Червона Хвиля» запрошує на стажування з подальшим... Read more...
Вакансія
24.05.2018 | 
ТОВ «МініАрт Моделс» - провідний світовий виробник масштабних пластикових стендових... Read more...
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з інтелектуальної власності
23.03.2018 | 
Студент кафедри конструювання верстатів та машин Яхно А.С. (науковий... Read more...
Кафедра конструювання верстатів та машин
27.02.2018 | 
Спеціальність 131 "Прикладна механіка" Освітня программа "Конструкції та технології в машинобудуванні" Спеціалізація... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні996
mod_vvisit_counterВчора530
mod_vvisit_counterЦього тижня2092
mod_vvisit_counterМинулого тижня2085
mod_vvisit_counterЦього місяця6528
mod_vvisit_counterМинулого місяця12264
mod_vvisit_counterВсього439205

На сайті (за останні 20 хв.): 33
Ваш IP: 54.198.86.28
Зараз: 2018-06-21 18:38

Heidenhain

  • •Банер•