1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

Звіт з роботи наукового гуртка «Прототипування цифрових слідкуючих систем та систем керування верстатів паралельної кінематики в середовищі LabView» за 2014-2015 навчальний рік

Напротязі 2014-2015 навчального року в рамках гуртка «Прототипування цифрових слідкуючих систем та систем керування верстатів паралельної кінематики в середовищі LabView» було сформовано актуальні задачі, що ставляться перед гуртком в цілому та кожним учасником окремо.

В роботі гуртка найбільш активну участь прийняло сім студентів з кафедри «Конструювання верстатів та машин». Регулярно проводились практичні заняття з підвищення рівня знань з курсу «Інформатика» та «Основи наукових досліджень» для проектування програмного забезпечення цифрових слідкуючих систем та систем керування приводами та аналізу експериментальних даних. Практична частина проектів виконується з використанням плат Arduino.

Було модернізовано прототип слідкуючої системи в середовищі LabView на базі використання плати цифрового акселерометра та гіроскопа MPU-6050 для визначення кутових та лінійних переміщень. На розроблений блок підпрограм отримано свідотство на авторське право. Розроблено систему керування та прототип трьохланкового маніпулятора, реалізовані алгоритми підвищення точності позиціювання його робочого органу за рахунок використання алгоритмів ПІД-регулювання. Почались роботи по розробці прототипу роботехнічного комплексу для формування трьохвимірної моделі об’єкта з використанням ультразвукового датчика відстані та системи екстреної зупинки верстата з використанням піроелектричного інфрачервоного датчика.

Основні результати діяльності гуртка були висвітлені в двох роботах на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з дисциплін: «Системи автоматизованого проектування та компютерного моделювання в машинобудуванні» (м. Київ), де робота стала призером та отримала диплом III ступеня, та з групи спеціальностей «Машинознавство» (м. Суми), де робота стала призером та отримала диплом III ступеня.

Дослідження, що проводяться в рамках гуртка, висвітлені в тезах та доповідях на загальноуніверситетській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів, присвяченої дню Науки, та 90–річчю з дня народження Володимира Олександровича Федорця секція "Машинобудування", Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "Іноземні мови у вирі євроінтеграції: розвиток, вивчення, переклад" та обговорювались на засіданні кафедри № 18 від 10 травня 2015 року.

Студенти були ознайомлені з основними вимогами для підготовки статей до публікації в науково-технічних журналах та готують наукові статті на базі проведених досліджень. Подальші напрями діяльності були сформовані в доповідях на конференції та обговорювались на засіданні кафедри конструювання верстатів та машин.

Comments:

Add comment


Security code
Refresh

Розсилки

Нова інформація

На шляху співробітництва та інноваційного розвитку
17.11.2017 | 
На шляху співробітництва та інноваційного розвитку На запрошення... Read more...
День відкритих дверей
08.11.2017 | 
День відкритих дверей ММІ відбудеться 18.11.2017 о 12:00 у головному... Read more...
Запрошення
08.11.2017 | 
Шановні колеги! 9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні41
mod_vvisit_counterВчора329
mod_vvisit_counterЦього тижня370
mod_vvisit_counterМинулого тижня2367
mod_vvisit_counterЦього місяця3615
mod_vvisit_counterМинулого місяця11980
mod_vvisit_counterВсього361689

На сайті (за останні 20 хв.): 2
Ваш IP: 54.221.136.62
Зараз: 2017-12-12 03:54

Heidenhain

  • Банер