1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

Звіт з роботи наукового гуртка «Прототипування цифрових слідкуючих систем та систем керування верстатів паралельної кінематики в середовищі LabView» за 2014-2015 навчальний рік

Напротязі 2014-2015 навчального року в рамках гуртка «Прототипування цифрових слідкуючих систем та систем керування верстатів паралельної кінематики в середовищі LabView» було сформовано актуальні задачі, що ставляться перед гуртком в цілому та кожним учасником окремо.

В роботі гуртка найбільш активну участь прийняло сім студентів з кафедри «Конструювання верстатів та машин». Регулярно проводились практичні заняття з підвищення рівня знань з курсу «Інформатика» та «Основи наукових досліджень» для проектування програмного забезпечення цифрових слідкуючих систем та систем керування приводами та аналізу експериментальних даних. Практична частина проектів виконується з використанням плат Arduino.

Було модернізовано прототип слідкуючої системи в середовищі LabView на базі використання плати цифрового акселерометра та гіроскопа MPU-6050 для визначення кутових та лінійних переміщень. На розроблений блок підпрограм отримано свідотство на авторське право. Розроблено систему керування та прототип трьохланкового маніпулятора, реалізовані алгоритми підвищення точності позиціювання його робочого органу за рахунок використання алгоритмів ПІД-регулювання. Почались роботи по розробці прототипу роботехнічного комплексу для формування трьохвимірної моделі об’єкта з використанням ультразвукового датчика відстані та системи екстреної зупинки верстата з використанням піроелектричного інфрачервоного датчика.

Основні результати діяльності гуртка були висвітлені в двох роботах на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з дисциплін: «Системи автоматизованого проектування та компютерного моделювання в машинобудуванні» (м. Київ), де робота стала призером та отримала диплом III ступеня, та з групи спеціальностей «Машинознавство» (м. Суми), де робота стала призером та отримала диплом III ступеня.

Дослідження, що проводяться в рамках гуртка, висвітлені в тезах та доповідях на загальноуніверситетській науково-технічній конференції молодих вчених та студентів, присвяченої дню Науки, та 90–річчю з дня народження Володимира Олександровича Федорця секція "Машинобудування", Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "Іноземні мови у вирі євроінтеграції: розвиток, вивчення, переклад" та обговорювались на засіданні кафедри № 18 від 10 травня 2015 року.

Студенти були ознайомлені з основними вимогами для підготовки статей до публікації в науково-технічних журналах та готують наукові статті на базі проведених досліджень. Подальші напрями діяльності були сформовані в доповідях на конференції та обговорювались на засіданні кафедри конструювання верстатів та машин.

Comments:

•Add comment•


•Security code•
•Refresh•

Розсилки

Нова інформація

На шляху співробітництва та інноваційного розвитку
17.11.2017 | 
На шляху співробітництва та інноваційного розвитку На запрошення... Read more...
Запрошення
08.11.2017 | 
Шановні колеги! 9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань... Read more...
Зустріч із студентами
18.10.2017 | 
У вівторок 10 жовтня на кафедрі відбувся науково-практичний семінар з... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні97
mod_vvisit_counterВчора386
mod_vvisit_counterЦього тижня483
mod_vvisit_counterМинулого тижня3009
mod_vvisit_counterЦього місяця8597
mod_vvisit_counterМинулого місяця10979
mod_vvisit_counterВсього386480

На сайті (за останні 20 хв.): 3
Ваш IP: 54.196.215.69
Зараз: 2018-02-20 05:02

Heidenhain

  • •Банер•