1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>
шаблоны joomla 2.5 здесь

 

Право вибору

Кафедра "Конструювання верстатів та машин" здійснює підготовку студентів за трьома ступенями - бакалавр, магістр та доктор філософії.

Перші 4 роки студенти здобувають ступінь бакалавра за спеціальністю  131"Прикладна механіка".

Після закінчення бакалаврату студент має право продовжити навчання за програмою  магістра (2 роки) за спеціалізаціею:

 • Технології комп'ютерного конструювання верстатів, роботів і машин

Всі ступені підготовки є ліцензовані та акредитовані в Міністерстві освіти і науки України.

Навчання є безкоштовним і здійснюється за державним замовленням.

 


Конкурсні справи

Вступнику необхідно подати до приймальної комісії три сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, математики та фізики або иноземної мови.

Профільними дисциплінами є математика та фізика або іноземна мова.

Деталі на сайті  http://pk.kpi.ua/#sthash.bF8t3CMX.dpuf

 


Навчальний процес

На кафедрі "Конструювання верстатів та машин" навчальний процес забезпечується висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, який налічує 25 викладачів. Серед них 4 доктори наук та 17 кандидатів наук.

Працює багато молодих перспективних викладачів - вихованців нашої кафедри.

На кафедрі також розвинене інженерно-технічне забезпечення навчального процесу - працюють інженери з навчально-виховної роботи, учбові майстри, співробітники лабораторій.


Магістратура

Магістри - майбутня наукова еліта. Тому в магістратуру беруть далеко не всіх. В середньому по НТУУ "КПІ" квота на підготовку магістрів становить близько 20% від кількості бакалаврів.

Завдяки значній науковій роботі квота на підготовку магістрів по кафедрі "Конструювання верстатів та машин" становить приблизно 65 відсотків від кількості бакалаврів.


Військова підготовка

Студенти-хлопці, навчаючись на кафедрі "Конструювання верстатів та машин", можуть пройти військову підготовку та отримати звання офіцера запасу (молодший лейтенант).

Навчання на факультеті військової підготовки відбувається на III-IV курсах. Набір на навчання здійснюється на конкурсній основі.


Студент і наука

На кафедрі "Конструювання верстатів та машин" здібних студентів залучають до виконання наукової роботи.

На даний час на кафедрі активно розвиваються такі наукові напрямки:

 • Комп'терне конструювання машин;
 • промислові роботи і роботомеханічні системи;
 • технологічне обладнання з паралельною кінематикою;
 • динаміка верстатів, процесів та систем;
 • гідропневмоавтоматика верстатів;
 • цільові механізми верстатів-автоматів та верстатів з ЧПК;
 • математичне моделювання процесів та систем;
 • ;

Кафедра підтримує наукові зв''язки з рядом вітчизняних та закордонних партнерів з Росії, Болгарії, Німеччини, Білорусі та інших держав.


Універсальність

Студенти кафедри "Конструювання верстатів та машин" отримують глибоку професійну підготовку і стають висококласними фахівцями широкого профілю.

Випускники за спеціалізацією "Технології компютерного конструювання верстатів, роботів і машин"  отримують сучасну інженерну підготовку з конструювання та технології виробництва верстатів, промислових роботів та інших машин. Вони на високому професійному рівні володіють сучасними методами проектування в системах CAD, CAM, CAE, пошуку технічних рішень, теоретичних та експериментальних досліджень машин.

Випускники можуть здійснювати на високому професійному рівні програмування на ПЕОМ, САПР технічних систем (AutoCAD, Mechanical Desktop, Autodesk Inventor), математичне моделювання ( MathCAD, Matlab), патентно-ліцензійну діяльність, технічний сервіс та ремонт машин, організацію виробництва.

 


Навчання в Німеччині

Студенти кафедри "Конструювання верстатів та машин" мають право паралельно навчатись на Спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування, який функціонує в НТУУ "КПІ".

Даний факультет здійснює підготовку фахівців міжнародного рівня, причому навчання за програмою магістра (на V-VI курсах) відбувається в Німеччині в Отто-фон-Геріке університеті м. Магдебурга.

Навчаючись на кафедрі та на спільному факультеті, студенти одночасно отримують два дипломи магістра від НТУУ "КПІ" та від Отто-фон-Геріке університету.


Проживання

Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком блочного типу.

Блок складається з двох кімнат, вбиральні та ванної кімнати. На кожному поверсі дві кухні. Гуртожиток багатоповерховий і оснащений ліфтами.

Гуртожиток розташовано на території Студмістечка, прилеглої до основних корпусів НТУУ "КПІ". Тож непотрібно витрачати багато часу і грошей на дорогу.

Плата за гуртожиток мінімальна (близько 700 грн./міс.) і цілком доступна для студента.

 


Здоров'я

Кожен студент може безкоштовно скористатися висококваліфікованими медичними послугами студентської поліклініки, санаторію-профілакторію та чотирьох літніх спортивно-оздоровчих таборів, розташованих у Карпатах, на Чорному морі, на Київському водосховищі та на Дніпрі.


Дозвілля

До послуг студентів пропонуються Науково-технічна бібліотека, Спортивний комплекс та Центр культури і мистецтв.

Науково-технічна бібліотека займає окреме велике приміщення, містить 15 спеціалізованих читальних залів з відкритим доступом до книг та має в своєму фонді близько 3 млн. примірників різноманітної літератури.

Спортивний комплекс надає студентам можливість займатись багатьма видами спорту: атлетична гімнастика, аеробіка, баскетбол, бокс, боротьба, волейбол, кульова стрільба, легка атлетика, настільний теніс, плавання, спортивна гімнастика, туризм, теніс, шейпінг.

Центр культури та мистецтв запрошує в колективи художньої самодіяльності: ансамбль народного танцю, капелу бандуристів, хорову капелу, театр аматорів, ансамбль спортивного бального танцю, вокальний ансамбль, вокальну студію естрадного співу, гри на гітарі, ансамбль сучасної хореографії.


Працевлаштування і кар'єра

На випускників кафедри "Конструювання верстатів та машин" існує постійний і значний попит. В середньому на одного випускника припадає 2...3 реальні заявки від різних підприємств та установ.

Наші випускники працюють инженерами- конструкторами, инженерами- технологами, майстрами, науковими співробітниками, директорами підприємств та керівниками державних структур, керівниками та фахівцями у різних галузях промисловості. Вони успішно працюють у сферах менеджменту. маркетингу в Україні та за кордоном.

Випускники працюютьна підприемствах різних форм власності, установах, в науково-дослідних, проектно-конструкторських інститутах, на виробничих підприємствах машинобудівної, приладобудівної. транспортної. електронної, авіакосмічної та інших галузей народного господарства.

Наші випускники можуть працювати в галузях патентно-винахідницької роботи, науково-технічної інформації, сертифікації та стандартизації, маркетингу, ринкового впровадження нової техніки та технологій.

Розсилки

Нова інформація

Конференція
04.03.2019 | 
Міністерство освіти і науки України Міністерство економічного розвитку та торгівлі України Науково-дослідний... Read more...
вітання
01.02.2019 | 
Шановні наші випускники – магістри 2019 року! Колектив кафедри Конструювання верстатів... Read more...
Гуртки
14.01.2019 | 
Гуртки на кафедрі 1. Науковий гурток «Верстат» Науковий керівник ... Read more...
Захист
13.11.2018 | 
Захист магістерських дисертацій на кафедрі конструювання верстатів та машин гр. МВ... Read more...
Екскурсія
03.10.2018 | 
Унікальна пропозиція тільки для студенток КПІ! Запрошуємо тебе... Read more...
Joomla! Україна

Відвідування сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора1190
mod_vvisit_counterЦього тижня3693
mod_vvisit_counterМинулого тижня9224
mod_vvisit_counterЦього місяця28651
mod_vvisit_counterМинулого місяця35167
mod_vvisit_counterВсього883231

На сайті (за останні 20 хв.): 15
Ваш IP: 34.204.191.31
Зараз: 2019-10-24 02:32

Heidenhain

 • •Банер•